PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173658}
5,0 470
ocen
5,0 10 1 470
Night Skies
powrót do forum filmu Night Skies

..istoty pozaziemskie nie lataja tak wolno!! i nie leca w lini prostej przynajmniej nie przez caly czas...widzialem mnostwo nagran z rzekomym ufo..jedne bardziej wiarygodne inne mniej...ale to co zarejestrowaly te kamery to napewno nie bylo pochodzenia pozaziemskiego..mogly to byc wojskowe tajne samoloty lub cokolwiek innego...druga sprawa..z tego co na koncu wyczytalem daje sie latwo wykryc..ze odnaleziony gosc mial po prostu niezla szajbe:) nie podobal mi sie pomysl na 'laboratorium' obcych..:/ dlaczego pelno tam jakis blizej nieokreslonych?? obslizglych substancji??, pnącz??(ktore automatycznie lapia ofiare), jakis wegorzy wlazacych do nosa i śluzu ktory w niezrozumialy dla mnie sposob sprawiał ze tkanka skórna znikała (a potem znowuż sie pojawiała)...kosmici to nie czarodzieje ani napewno nie uzywaja rosiczek:/ jak wynika z doniesien prawdziwych 'porwanych' (ktorzy mieli implanty w takich miejscach i z takich materiałow ze Ziemianie im tego raczej nie zrobili) to maja 'laboratoria' podobne do naszych sal operacyjnych tylko ze maja nowoczesniejsze sprzety (napewno nie węgorze wlazące do nosa!!)...dobre bylo za to to że nie szemrali do siebie blizej nieokreslonym dialektem..z tego co wiem maja zdolnosci telepatii:) zreszta ludzie tez ja maja tylko jakby zapomnieli:) ale wszystko to kwestia praktyki...wystarczy poczytac troche zrodel..samemu pocwiczyc i sprawdzic..medytacja cwiczenia wiara i co najwazniejsze checi a niemozliwe staje sie mozliwe:) i wiem co mowie:]

ocenił(a) film na 6
Miki_

hhehehehhehehehehe byłeś porwany? hehehehehehehehehe

kina

haha bardzo zabawne widac ze umiesz czytac ze zrozumieniem..

ocenił(a) film na 6
Miki_

'..istoty pozaziemskie nie lataja tak wolno!! ' po pierwszym zdaniu każdy zrozumie :) heheheheheeheh

kina

Nie śmiejcie się z niego, bo wie co mówi! Popieram tą wypowiedź.

qba767

"'..istoty pozaziemskie nie lataja tak wolno!! ' po pierwszym zdaniu każdy zrozumie :)" - 100% true, lol ;D

Dybal

trzeba bylo przeczytac wiecej niz jedno zdanie to bys zrozumial..

ocenił(a) film na 4
Miki_

uśmiałem się :D

trzyczwarte

zobaczysz !! jak sie przekonasz ze mialem racje nie bedzie ci do smiechu!!:P:P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mrozixxx

Wy się śmiejecie a może on przeżył piekło na statku obcych.

Miki_

Daniken jest z Ciebie dumny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones