PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564161}

Oszukać przeznaczenie 5

Final Destination 5
5,7 60 601
ocen
5,7 10 1 60601
5,9 8
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 5
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 5

Po pierwsze, było nawiązanie do pierwszej części, a pod koniec filmu były pokazywane fragmenty z wszystkich części. Zakończenie jak dla mnie świetne na zakończenie całości. Osobiście uważam iż to koniec, a Wy?

ocenił(a) film na 8
lostek815

dokładnie miałem to samo pisać. W każdej części ,,ocaleni" odnajdywali powiązania swojego położenia do lotu 180 z pierwszej części. Cały film mnie zastanawiało czemu tu tego nie było. No i ostatnie sceny wszystko wyjaśniły. Nawet aktora z pierwszej części wzięli. Także jest to koniec na moje oko.

ocenił(a) film na 7
lostek815

Po tej części można się spodziewać, że Seria oszukać przeznaczenie jest na finiszu. Bowiem film zatoczył koło. Kolejna część chyba by się zaczęła od 1 części. I miejmy nadzieję, że tak będzie, że twórcy filmu znowu na siłę, dla kasy nie wypuszczą kolejnej części. Tzw. Interquel. Tę część oceniłem na 7/10 pomimo ciekawych specjałów trochę ta seria była za długa. Przewidywalny rozkład akcji. Mogli równie dobrze mogli zmieścić to w 4 częściach. Wtedy średnia serii na pewno by była większa.

lostek815

Ostatnio czytałem, że twórcy Piły podejmą się kontynuacjii serii Final Destiantion bd 6 i 7 cześć :D

ocenił(a) film na 8
mar_43_fw

Niestety też to czytałem. Jak zwykle liczy się kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones