PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564161}

Oszukać przeznaczenie 5

Final Destination 5
5,7 60 581
ocen
5,7 10 1 60581
5,9 8
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 5
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 5
ocenił(a) film na 2
areczek_wierny

Ja bym Chciał sie jeszcze troche pośmiać :D

ocenił(a) film na 6
areczek_wierny

A co tam, pierwsza, druga i piąta część to były spoko filmy. Jeśli zrobią to dobrze, tak jak piątkę to jestem za.

ocenił(a) film na 4
areczek_wierny

Gdyby smierci byly bardziej realne, inny sposob wizjii np.sen ale nie do konczny i zeby ktos przezyl na koncu to ok

ocenił(a) film na 7
areczek_wierny

Ja bym chciał, po słabej czwórce myślałem, że ta seria sie już skończyła, lecz po obejrzeniu naprawdę dobrej piątki z przyjemnością wyczekuję szóstej części, gdyż ostatnia część pokazała, że śmierci w dalszym ciągu mogą być bardzo pomysłowe i efektowne.

ocenił(a) film na 9
muran_maciek

szóstka będzie w tym roku .
Oto i zwiastun
https://www.youtube.com/watch?v=TxFUOSU_Hs8

kevinek

Haha serio, ty tak naprawdę?
Przecież to nie jest prawdziwy zwiastun, tylko stworzony przez kogoś najpewniej dla żartu i żeby mieć ubaw gdy ktoś się nabierze.

Początek wyszedł całkiem nieźle, ale gdy zobaczyłam sceny ze Spider-Mana, hahahah

ocenił(a) film na 9
marzenasemaj1

to był żart????No za ludzie...

kevinek

Ja nie...Oszukać Przeznaczenie skończyło się na 3jce

Montslaveden

Tak, co racja to racja, Trójka była ostatnią częścią gdzie przed "wizją" był odczuwalnie zagęszczający się z każdą sekundą klimat

areczek_wierny

Jedynka wgl nie powinna być kontynuowana no ale skoro poszli już w tym kierunku i wszystkie te pozostałe częsci utrzymują niski ale stały poziom to nie ma znaczenia czy wyjdą cztery odsłony czy czternaście. Jak na mnie skoro juz zrobili te chłamy do piątki to mogą robić dalej na odmóżenie zobaczę z chęcią

ocenił(a) film na 3
areczek_wierny

moim zdaniem juz oszukac przeznaczenie bylo glupkowate, a nastepne czesci podobaly mi sie jeszcze mniej.
uwazam jednak, ze jak komus sie podobaly wszystkie czesci (a wiem, ze jest sporo takich), to dla nich mozna rownie dobrze krecic do czesci 20 nawet

areczek_wierny

Ja bym chciał bo to była fajna seria, tym bardziej że ostatnia część powstała 10 lat temu a dziś jest moda na powracanie do starych produkcji i dokręcanie kolejnych części

areczek_wierny

I nastała ta wiekopomna chwila

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones