PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1076}

Oszukać przeznaczenie

Final Destination
6,6 196 151
ocen
6,6 10 1 196151
6,5 13
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie

Nie dawno ściągnęłam z netu ale było bez końcówki....

adag112

żyli długo i szczęśliwie ;)

adag112

nie widziałem końcówki, ale naczytałem się, że wszyscy giną oprócz dziewczyny, w tym Alex, choć to jest wątpliwe info, bo tu jest napisane że ginie, a tam, że przeżywa i w 2 części na samym początku ginie, bo mu w drewnianym domu spadła cegła na głowę, naprawdę, to nie żart

adag112

Prawie wszyscy giną, oprócz Clear i Alexa ( w 2 części o ile pamiętam nie jest pokazana śmierć Alexa, tylko Clear o niej mówi i z powodu jego śmierci zamknęła się w szpitalu psychiatrycznym). ;)

ocenił(a) film na 7
Facepalm_1

Dokladnie nie ma pokazanego ani aleksa ani jego smierci tylko clear opowiada kimberly jak zginal a opowiada w szpitalu psychiatrycznym w ktorym sie zamknela bo bala sie smierci

jony

potem natomiast byla scena wybuchu w innym szpitalu, gdzie za to clear zginela :(

ocenił(a) film na 7
bierdus

tak ale nie ma pokazanej śmierci aleksa oraz tego policjanta i kim
którzy też zgineli kto ma orginał dvd ten wie

jony

no, nie ma, czytalem o ich smierci na necie, w hipermarkecie wciagnely ich schody ruchome...

ocenił(a) film na 10
bierdus

Nie, nie, nie, żadne schody ruchome ich nie wciągnęły. Oni jako jedyni ze wszystkich części przeżyli (jedynie w alternatywnym zakończeniu zginęli).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones