PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605051}

Sprowadzić Ashley do domu

Bringing Ashley Home
6,2 794
oceny
6,2 10 1 794
Sprowadzić Ashley do domu
powrót do forum filmu Sprowadzić Ashley do domu

Historia bardzo ciekawa,godna uwagi, ale film trochę słaby. Nie wiem jak Was, ale mnie rozczarowało zakończenie ... to smutne, że Ashley jednak przegrała walkę ...byłam przekonana, że zobaczę szczęśliwe zakończenie.

ocenił(a) film na 7
alosia0311

Czy Mogłabyś napisać chociaż w jednym zdaniu jak kończy się film? Czy Ashley zostawia synka, rodzinę i wraca na ulicę? Z góry serdecznie dziękuję.

ocenił(a) film na 7
magdaK28

Jest dokładnie tak jak napisałaś.. zostawia wszystko i odchodzi... nikt, nigdy więcej już jej nie spotkał..

ocenił(a) film na 7
alosia0311

To smutno...szkoda...widać choroba i nałóg tak spustoszyły jej organizm, że nawet miłość i wsparcie rodziny oraz przypuszczam leki, nie zdołały jej uratować. Dziękuję za odpowiedź.

ocenił(a) film na 7
magdaK28

Szkoda, szkoda... tym bardziej, że historia jest autentyczna :(
Nie ma za co :)

alosia0311

Tak, ja też pod koniec filmu myślałam, że Ashley jednak się otrząsnęła z tego wszystkiego i zostanie z rodziną i synkiem. Tak na to wskazywało, bo nawet zdołała sobie znaleźć pracę i widać było, że jej zależy, jednak pozory tylko myliły, bo pociąg do narkotyków i takiego "życia" jej odpowiadał i nie mogła od tego uciec. Tak to już jest, w realnym życiu, nie zawsze osobom, które sięgały po narkotyki udaje się wychodzić z tego bagna. Wydaje mi się, że gdyby ten jej szef nie zaproponował w filmie pójścia na drinka, to by było zupełnie inaczej. No, ale film był w końcu kręcony na faktach, więc można było się spodziewać takiego zakończenia. Podziwiam determinacje Libby do tego, żeby szukać swojej siostry, że się nie poddawała, nawet gdy jej rodzice to zrobili i miała tyle nadziei na odnalezienie Ashley.

ocenił(a) film na 8
alosia0311

Jeśli chodzi o prawdziwą historię, to obecnie z tego co wyczytałam w internecie, Ashley żyje z rodziną i ma się dobrze, jest matką dwóch córek, a nie chłopczyka jak pokazali w filmie. Faktycznie uciekła w piżamie w 2004, ale znów ją znaleźli po 9 miesiącach.

ocenił(a) film na 7
makarela

No to najwyraźniej na koniec filmu przekazali fałszywe informacje.. aż z ciekawości też poszukam czegoś w internecie . :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones