A.J. Cook

Andrea Joy Cook

7,3
1 635 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby A.J. Cook

Widziałem ją tylko w dwóch filmach- serialowej SZKOLE PRZETRWANIA i OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 3. Trzeba przyznać, że ma potencjał :D Aktorka z niej dobra ale wydaje mi się, że producenci obu filmów bardziej zwracali uwagę na urodę i wdzięk owej Pani, a tego jej odmówić nie można...

michaki999

Zgodzę sie tym ,że jest urodziwa,jednakże nie grała w "szkole prztrwania" ,pomyliłeś ją z inna aktorka,rowniez nie grala w oszukac przenaczeni 3 tylko w drugiej częsci:))tak w woli ścisłości

ka_mila_2

Co do OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE się zgodzę, bo popełniłem mały błąd (Napisałem, że grała w 3 części, a grała w 2) jednak gdyby, nie grała w SZKOLE PRZETRWANIA nie miała by jej chyba w swoim indeksie filmów, hm ?
Niewiem może ja się pomyliłem ale we wszystkich większych serwisach filmowych jest odnotowane jakoby miła Pani grała w SZKOLE PRZETRWANIA...

michaki999

Grała w szkole przetrwania na 100%. Oglądałam ten serial i zaciekawiło mnie od razu co to za aktorka i to jest ona. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones