Ali Larter

Alison Elizabeth Larter

7,4
6 201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ali Larter

Piękna i utalentowana aktorka

użytkownik usunięty

Uwielbiam oglądać ją i jej pracę ;)

Widziałem ją tylko w filmie Resident Evil:Afterlife ( niebawem zobaczę ją też w Resident Evil:Zagłada ), ale po tej roli potwierdzam zdanie w temacie ("Piękna i utalentowana aktorka").

użytkownik usunięty
RackerMan

Zgadzam się z autorem tematu ^^ . Już się nie mogę doczekać kiedy zagra w kolejnych filmach.^^

Ja na chwilę obecną oglądałem tylko Oszukać Przeznaczenie, gdzie Ali zagrała świetnie i nie wiem dlaczego inni na tym portalu tak na nią najeżdżają. Może nie była to perfekcyjna rola, ale dziewczyna umie grać. Dlatego daje jej 8/10. Zapewne ocena ulegnie zmianie, gdy obejrzę więcej filmów.

Piękna i rewelacyjna jest zajebjaaaaaszcza

Też zagrała świetnie rolę w serialu "Herosi" - Nikki / Jessica Sanders - osoba z rozdwojeniem jaźni... Pomyślcie sobie, grać przez cały sezon dwie zupełnie różne, skrajne postacie - to jest dopiero sztuka! Podziwiam ją za to bardzo!

Qarlos

a są tacy co uważają że to paskudna kobieta i kiepska aktorka co za porąbańce pewnie jedyną dobrą aktorką dla nich jest mucha

tomucho77

Jest zajebiaszcza pod każdym względem. Super zmysłowa. Może jedynie jakieś camerony_baumy będą psy na niej wieszać.

Max66

Być może szkoda mi tych ciepłych wacków którzy wieszają psy na pięknych kobietach tylko dlatego że są gejami i lubią męskie pały.

tomucho77

Też w jakimś stopniu żal mi takich wacków, ale nie jestem zwolennikiem robienia im krzywdy - natura wystarczająco ich skrzywdziła - niezdolność do zachwytu nad kobiecym pięknem musi być przykra.
Niemniej jednak, budzą oni "moje głębokie, wewnętrzne FUJ" *)

*)Zasłyszane w "Licencji na wychowanie" :-)

Max66

Ciekawe gdy tu wejdzie takowy zyeb cameron sraum co mu się nie będzie podobalo w niej ?

w residentach ali wypada rewelacyjnie pod każdym względem

W Jayu i i cichym bobie wygląda rewelacyjnie i juz wtedy w 2002 r. widać było że jest znakomitą aktorką.

tomucho77

dokładnie

Piotrek_1099

Cudna jest <3

Ali i Milla Jovovich to moje ulubione aktorki są super!!

ładna to fakt:
http://www.celebnakedness.com/members/vault/members/movies/march20083/58366_ali_ larter_1145_123_240lo.jpg

BlackTroyan

I tu też:
http://www.galawallpapers.net/photo/72569/Ali_Larter_10.jpg

BlackTroyan

Fakt - gdyby miała biust z miejsca bym się zakochał :-)

Max66

Mały ale uroczy i potrafi go optycznie powiększyć, stanikiem albo ciążą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones