Ali Larter

Alison Elizabeth Larter

7,4
6 201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ali Larter

ale w ciemnych włosach jej lepiej, ogolnie piekna aktorka, jej charakteryzacja w RE bardzo mi się podoba

Skrzacik_95

Zgadzam się ,scenka z residenta w której walczy z axemanem jest super :)
http://www.youtube.com/watch?v=1ROsNamLVqk

i jeszcze ta muza :P

klaczek20

O tak macie rację 100 procentową zdecydowanie lepjej Jej jest w ciemnych włosach.
No poprostu jest mega zajebista !!!

klaczek20

To moja ulubiona scena z RE Afterlife i faktycznie lepiej je w ciemnych włosach

Skrzacik_95

dokładnie:) w ciemniejszych włosach wygląda duuuużo lepiej :)

Skrzacik_95

A ja się nie zgodzę. Super wygląda jako blondynka ("Marigold", "Legalna blondynka"); jako brunetka ("Oszukać przeznaczenie") już trochę gorzej. Ale zgadzam się, że w "Resident Evil" wyglądała dobrze.

Skrzacik_95

Zgadzam się w 100%, nie mogę znieść jej widoku w tych blond kudłach, wygląda w nich blado i staro natomiast w ciemniejszych włosach jest ślicznotką pierwszej klasy

Skrzacik_95

a ja mam właśnie odmienne zdanie :)
w blond fali wygląda ponętnie, w ciemnych nie najgorzej ale mogłoby być lepiej (dodam że podobają mi się i brunetki i blondynki więc to nie kwestia upodobania do koloru włosów)

a co do tej sceny z RE-A... no dla mnie była ona... jak papier toaletowy raz można użyć ale ponownie już się go nie używa...
innymi słowy była strasznie słabo nakręcona (nie wina aktorów tylko reżysera) zresztą ogólnie RE-A to kicz który w sumie można by było upchnąć jako bonus w postaci 20 min filmu, a nienaturalnie go po prostu wydłużyli... nie wiem czemu ludziom tak bardzo podobała się ta część skoro nie umywa się do poprzednich...

KaBe85

właściwie... na jaki by się nie zafarbowała i tak jej ładnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones