PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 410
ocen
6,4 10 1 116410
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

23:00 TVN

ocenił(a) film na 8

Kto ogląda? :)

FERG

Ja. :)

ocenił(a) film na 7
FERG

Ja też :D

ocenił(a) film na 8
Alexanderrr

I już reklame musieli wyebać.

ocenił(a) film na 7
FERG

Nie wiem dlaczego oglądam w Tvn skoro mam egzemplarz dvd :-)

FERG

JA też ! ;)

FERG

I ja :D

ocenił(a) film na 1
FERG

ja również :D

FERG

Ogladam.


ALe jak na razie slabo, ogolnie to fabula taka sobie no i film tki ze wiadomo co sie wydarzy bo najpierw oni maja wizje a potem to sie wydarzy w filmie wiec mozna ogladac tylko wizje bo po co ogladac reszte skoro wiadomo co sie stanie ?

Ogolnie to mysle ze ten film zasluguje 2/10

ocenił(a) film na 5
FERG

scena wypadku niezła, bardzo realistyczna

ocenił(a) film na 3
FERG

Ten film to tandeta na 100%, żenada i strata cennego czasu ;)

ocenił(a) film na 5
almost_american

sceny wypadków niezłe, ale kit kitem pogania, film dla naiwnych nastolatków

ocenił(a) film na 3
malyfromhell

Niezłe? Na dzieciaka spadło jakieś szklane coś czy niewiadomo co, a on rozprysł się jak jakiś robak i została z niego czerwona plama. Bardzo realistyczne. Jakby ten film sklasyfikować jako horror/komedia, to może bym dał 5.

FERG

Tez wlasnie ogladam. W sumie chyba widziałem kilka części, choc nie pamietam, bo film niespecjalnie mnie porusza, żadna z jego części. Zastanawia mnie tylko jedno. Czy wytłumaczono kiedyś, dlaczego czesc bohaterów, która przeżyła i tak potem umiera? Czy jest to po prostu zrzucone na przeznaczenie i fakt tego, ze równowaga musi byc zachowana i skoro mieli umrzeć - to umrą?

razi13

Dobre pytanie. Jednak ja zadam drugie. Jeśli mówimy o równowadze, to znajduje się w niej również "widzenie". Jeśli przeznaczenie jako coś nadrzędnego (niezależnie od wyrażonej koncepcji jego pochodzenia) to również przeczucia są przeznaczone więc w domyśle też ich wykorzystanie.

ocenił(a) film na 10
FERG

i ja również oglądam :)

ocenił(a) film na 8
doyna

Z tym rewolwerem przesadzili na maksa.

ocenił(a) film na 5
FERG

sceny wypadków niezłe, ale kit kitem pogania, film dla naiwnych nastolatków

ocenił(a) film na 9
FERG

Ogląda(łe)m.
N-ty raz :D

ocenił(a) film na 7
FERG

Ja dziś oglądam po raz enty:-). Ktoś jeszcze?:-)

K_i_N_g_A_88

Zgłaszam się! :D

ocenił(a) film na 7
cocoatea

O jak miło hehe, nie lubię sama horrorów oglądać:). Uwielbiam ten film:D. Pomimo, że znać na pamięć jakoś lubię do niego wracać:)

ocenił(a) film na 7
cocoatea

I zbliża się mój ulubiony moment w całym filmie. Ten biedny chłopak co był u dentysty miał chyba najgorszą śmierć:)

ocenił(a) film na 4
K_i_N_g_A_88

Wolałbym tak zginąć, niż dostać drabiną w oko :D

ocenił(a) film na 7
19sawyer91

Uwaga Możliwy SPOILER. Ale nic z niego nie zostało :( Przeżył wizytę u dentysty, wyszedł szczęśliwy że już po borowaniu, a tu taka niespodzianka na biedaka czekała:D. Jego matka też nieciekawie skończyła:)

ocenił(a) film na 4
K_i_N_g_A_88

Niby tak, ale "trach" i było już po nim. Zero stresu, nie jak ten czarny co był w szpitalu i mu łózko zaczęło odjeżdżać :D

ocenił(a) film na 9
K_i_N_g_A_88

JA TEŻ ENTY.JUŻ RACHUBĘ STRACIŁAM.

ocenił(a) film na 7
maggie_6

Ten film ma coś w sobie, pierwsza część "Oszukać Przeznaczenie" to był pierwszy horror jaki obejrzałam:). Może dlatego mam do niego sentyment:)

ocenił(a) film na 5
FERG

No pasy zapiete w ciąży - gratulacje dla rezysera

ocenił(a) film na 4
kunarski

Nudny dzień, to można coś obejrzeć na poprawę humoru, :p myślałem, że mu rękę ta maszynka w kranie "zje" a tu takie zaskoczenie!

FERG

Pierwszą część oglądałem kilka lat temu i nie za bardzo rozumiem. Ta główna bohaterka mówi, że musi zginąć aby uratować ich od śmierci no i wpada do jeziora, topi się i nagle budzi się w szpitalu. Przeżyła i uratowała ich od śmierci jak to? A z tym chłopakiem na końcu to zginął ponieważ wcześniej uciekł przed śmiercią i śmierć go dopadła czy źle to rozumiem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones