PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 375
ocen
6,4 10 1 116375
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

Film jest super! Trzyma w napięciu. O dużo więcej krwi i scen podobnych niż w jedynce. Film jest godny uwagi i polecenia!

ocenił(a) film na 2
heroespablo

Jak dla mnie to zwykła rzeźnia, dennie przedwidywalna - zero zaskoczenia, napięcia. Nie bardzo rozumiem skąd taka dobra średnia. Nie robi to na mnie większego wrażenia. Ale to już chyba moje preferencje- lubię horrory, które oddziałują na psychikę człowieka, a nie krwawą jatkę, gdzie wszędzie leje się krew. Ogólnie oglądam filmy, które dają do myślenia i coś wnoszą, dlatego wybierając film w wypożyczalni, czy przeglądając repertuar kina, zazwyczaj nie zwracam uwagi na horrory.

ocenił(a) film na 8
Panna A.

No chyba nie ! Ten film to dno . ;d CO to jest za śmierć , przejechanie jakimś autem ?!

kalsek13

to dziwne.. moja odczucia po filmach z serii 'oszukać przeznaczenie' są dokładnie odwrotne. według mnie, nic tak nie oddziałuje na psychikę, jak świadomość ulotności życia, że koniec czai się na każdym kroku, a my jesteśmy tylko pionkami w rękach śmierci. Te filmy świetnie obrazują zasady tej gry ..

oglądałam tę część jakieś 5, 6 lat temu, ale za każdym razem, kiedy widzę ciężarówkę przewożącą drewniane kłody, przypomina mi się scena z autostrady ;) dlatego trzymam się od nich z dala :p

ocenił(a) film na 7
madziiia9

W 100 % się zgadzam. Właśnie takie filmy oddziałują najbardziej na psychikę. Po obejrzeniu pierwszej części pomyślałem sobie, że nigdy nie wsiądę do samolotu, to samo jeśli chodzi o kolejkę górską z 3 części. Z ręsztą moja siostra też kiedyś stwierdziła, że po tym filmie nigdy nie pójdzie na solarium.

ocenił(a) film na 8
madziiia9

ja po trójce miałem obawy żeby wejść na kolejke górską:) ale to tylko film przecież :)

ocenił(a) film na 5
heroespablo

a nawet jest zabawny ;)

ocenił(a) film na 9
heroespablo

Cyba najlepsza część serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones