PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 375
ocen
6,4 10 1 116375
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

Bardzo Dobry

ocenił(a) film na 8

2 najlepsza cześć spośród 3 pierwszych części. Bardzo wciągająca fabuła która wciąga widza do ostatniej minuty filmu. ode mnie 8/10.

ocenił(a) film na 4
BDZ64

Nie oglądałam trójki, ale od drugiej części zdecydowanie bardziej podobała mi się pierwsza. 1 była nowatorska, wg mnie dwójka szła w te same ślady, wiadomo było co zaraz się wydarzy.

ocenił(a) film na 8
veraeikon

Ja także lubię pierwszą cześć. Najgorsza jak dla mnie jest 4 zbyt komediowa, 5 jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) film na 4
BDZ64

A trzecia jest warta obejrzenia? Piątej również nie oglądałam, ale ludzie mówią, że jest po prostu widowiskowa.

ocenił(a) film na 8
veraeikon

Tak, 3 cześć jest bardzo dobra można powiedzieć że jest brutalniejsza od dwóch poprzednich części. Polecam ;)

ocenił(a) film na 8
BDZ64

Pierwsza i druga część są na prawdę dobrymi filmami.Niestety trzecia część nie trzymała w napięciu tak jak poprzednie filmy.Czwarta część to już w ogóle porażka sezonu (wszystko robione pod 3D).Piąta też bez fajerwerków,ale,moim skromnym zdaniem lepsza od części trzeciej i czwartej.
Pozdrawiam :)

BDZ64

nie wiem jak ty ale dla mnie ten film to normalnie coś pod humor Benny hill takie oszustwa jeszcze nie widziałem w pewnym momencie już nie wiedziałem czy reżyserzy sobie ze mnie kpią czy na serio pokazują to jak dla mnie ten film jest jako horror dno i wodorosty jako film fabularny ujdzie ale jako komedia całkiem całkiem ten film nie zasługuje na więcej niż 3/10 jest kapciem i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones