PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 407
ocen
6,4 10 1 116407
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

Obraza ludzi inteligentnych. śmierć, która cię ściga, po prostu zrobiłbym kuku
pomysłodawcy. już pomijając fakt, że śmierć w karambolu była gówno warta.

1) jak ta bohaterka i przyjaciele przezyli w tej wizji (zanim smierc ich scigala) to niby kolejny
tir specjalnie wjechał w pole kraksy, chcąc dobić żywych

ż.a.ł.o.s.n.e.

2) wypadek miał miejsce xxx kilometrów za zakrętem w wizji, a kiedy oni nie zgodzili się
jechać, to odbył się tuż za zakrętem.

brak słów po prostu.

wstydźcie się wszyscy, którzy dali temu filmowi ocenę wyższą niż 1.

Astral_the_Shadow_Prayer

Chyba nie widziałem filmów na 0 albo na 1
Np Karma dla bestii
To film na 1
W każdym horrorze są jakieś niedociągnięcia..
Ale nie chodzi żeby je wywlekać..
Dla mnie pomysł dobry..i oryginalny
Nie ma tu psycholów,ani jakiś potworów
Tylko "śmierć"
Nie rozumiem czemu aż tak się denerwujesz?
Albo oburzasz?

ocenił(a) film na 3
Damx123

bo nienawidzę głupich horrorów. po prostu mnie krew zalewa.

przez sagę oszukać przeznaczenie mam nerwicę i jestem agresywny.

wiesz co teraz czuję? chęć zabicia reżysera. żeby zginął jak ci z jego filmu. rozerwany na kawałki. skoro tak go to kręci.

Astral_the_Shadow_Prayer

To tylko film...
Obejrzyj sobie karmę dla bestii albo parking grozy
W karmię dla bestii jest seks...który nie wiem po co? Bo nic nie wnosi...a potem babki z cycami latają po domu i mordują facetów
I to cała fabuła..
A parking grozy to umarlaki...a jedna z nich pompuje sobie cycki...
I to mają być horrory...a oszukać przeznaczenie...może jest schematyczne..ale coś się dzieje.

Astral_the_Shadow_Prayer

Skoro nie podobał Ci się jeden (nie wiem którą częśc pierwszą zobaczyłeś) z serii to po co oglądałeś resztę? Trzeba było sobie odpuścic jak tak Cię drażni....

Astral_the_Shadow_Prayer

Jak nie lubisz gatunku to po prostu nie oglądaj bo tacy zaniżają oceny na FW filmom. Chyba naprawdę nie widziałeś filmu który zasługuję na 1/10.

neo_angin

przeciez to TROL kto normalny oglada oszuakc przeznaczenie (a przynajmniej ocenia wszystkie czesci o dziwo w tym samym czasie O_O) i mowi ze to najwieszke gowno.Nie podoba sie nie ogladam innych czesci proste. Prowokuj dalej takie twoje zycie

ocenił(a) film na 3
gorn899

mam prawo do wyrażania swojego zdania na temat tej szmiry i nikt nie będzie mi dyktować co mam robić.

wszystkie części w tym samym czasie?
Jesteś idiotą. przypomniałem sobie o tej sadze dzięki cz 5 wiec ocenilem ja w koncu.

nie nie jestem trolem. jestem w przeciwienstwie do was ambitnym widzem i nie kręci mnie socjopatyczna wizja rozrzucanych przez mrs śmierć flaków. dla takich osób istnieje psychiatra.

Astral_the_Shadow_Prayer

mam prawo do wyrażania swojego zdania na temat tej szmiry i nikt nie będzie mi dyktować co mam robić.

T.OT.A.L.N.A racja, tyle że twoje nie jest nic warte

Przy okazji dzisiaj oceniłem Tajemnice Brokeback Mountain na 1.

Before

gosciu killbilla ocenil na 8 ot caly "znafca"

Before ty tez ?:D

gorn899

Before ty tez ?:D

Czy jest to pytanie podchwytliwe?

Nie, no. Koleś nie ogląda filmu, a ocenia na 1 i jeszcze chwali się tym wszem i wobec. Dla mnie jako fana serii jest to brak szacunku. Obejrzałeś, nie spodobało się, ok, to daruj sobie oglądanie, ocenianie serii i przede wszystkim pierdzielenie o tym, a skoro kolega czuje "obywatelski obowiązek oceny" to postanowiłem oceniać jego ulubione filmy na 1. Ot tak ze zwykłej ludzkiej złośliwości :)

ocenił(a) film na 3
Before

"to postanowiłem oceniać jego ulubione filmy na 1. Ot tak ze zwykłej ludzkiej złośliwości :)"
"Dla mnie jako fana serii"

HAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHA, o kurde, płaczę ;] uwielbiam fanów kiczu, są tacy zabawni :D
oscarowe filmy, ktore zbierają nagrody oceniać na 1, zaś być fanem takiego gówna... no no, to zrobiłeś mi kuku, nie wiem jak się podniosę po takim ciosie, "znaffco kina". oceniaj sobie na 1 jaki film chcesz, twoja sprawa :]

uważaj, śmierć za tobą, goni cię. uciekaj i nie wracaj.

Astral_the_Shadow_Prayer

A jednak cię dupka rozbolała jak sądzę po twoim tonie. Dzwon też głośny, a jednak pusty w środku. Taka analogia do twojej głowy.

Usta usta 9/10 zacytuję ciebie:
HAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHA,
+ azjatycka bajka

ocenił(a) film na 6
Astral_the_Shadow_Prayer

cytuje ciebie z pierwszego postu "wstydźcie się wszyscy, którzy dali temu filmowi ocenę wyższą niż 1"
i z ostatniego ''nikt nie będzie mi dyktować co mam robić"

i kto komu co dyktuje?

może zamiast analizować każdą scenę i rozkładać ją na czynniki pierwsze skup się na oglądaniu i wyluzuj bo to tylko film,nie ma co doszukiwać się w nim ani w innych realizmu,takie filmy ogląda się dla rozrywki, a jeśli chcesz naukowych dokumentów włącz sobie Discovery

Astral_the_Shadow_Prayer

http://www.filmweb.pl/film/Job%2C+czyli+ostatnia+szara+kom%C3%B3rka-2006-316686/ discussion/Przesadzacie,1688809

Zaprzeczasz sam sobie.

ocenił(a) film na 8
neo_angin

Mnie na max-a wkur** fakt , że główna bohaterka i policjant przeżyli , jak w żadnej innej części NIKT nie przeżył ;/

ocenił(a) film na 8
Astral_the_Shadow_Prayer

Rewelacyjnie to o Tobie świadczy. Nienawidzisz filmu, dajesz mu ocenę najgorszą z możliwych, a oglądasz nawet 5 część... Totalny idiotyzm.

użytkownik usunięty
Astral_the_Shadow_Prayer

Harry Potter to dopiero obraza dla ludzi inteligentnych. Chcesz wyjść na ąę kinomaniaka a niestety jesteś zwykłym gimbusem bo patrząc po najwyżej ocenianych filmach to aż się człowiekowi nóż w kieszeni otwiera. High school musical. Och kwintesencja kina. Klasyk klasyków po prostu ale już noc żywych trupów to dno. Pewnie dlatego, że odbiega od rzeczywistości co?No tak bullshit totalny bo zombie nie istnieje. Jak Ci przeszkadzają filmy odbiegające od rzeczywistości to zajmij się oglądaniem dokumentów a nie się łapiesz za horrory czy inne gatunki. Szkoda czasu na takiego trolla. Co do samego oszukać przeznaczenie to 1 i 2 dają radę niestety w reszcie dogania piłę i straszny film.

ocenił(a) film na 8
Astral_the_Shadow_Prayer

mi się tam podobało najlepszy koniec;)))

ocenił(a) film na 3
Astral_the_Shadow_Prayer

po tym, jak wyżyłem się an tym gniocie, chyba ochłonąłem. przeprowadzę niewielki lifting ocen, w końcu staram się oceniać filmy względem gatunku i robić to obiektywnie. zwłaszcza że karmie dla niewyżytych ludzi "Teksanska masakra" dałem wyższa ocenę. tam przynajmniej nie ma niedorzecznego ducha śmierci, ktory wymierza sprawiedliwość, ale jest za to mutant, ktory nawet jak dostaje nozem w oko to chodzi i dalej zabija. lol.

niech sobie śmierć gania ludzi i powoduje niedorzeczne wypadki.
jestem ponad to. i ponad was, żałośni fajni tandety.

ocenił(a) film na 3
Astral_the_Shadow_Prayer

Akurat pomysł ze ścigającą śmiercią nie jest taki zły - w końcu to horror, ale scena na autostradzie zabija ten film. Ja rozumiem, że mogły później być lepsze lub gorsze sceny śmierci, ale ten początkowy karambol zepsuł mi całe oglądanie. A co w nim nie tak. To że miejsca się nie zgadzają - ok, może być, żaden problem, ale czy reżyser widział w ogóle jak wygląda prawdziwy karambol na autostradzie? 2-3 sekundy i bach - robi się jedna wielka stłuczka, lub w poważniejszych przypadkach kłębowisko aut. A tu samochody jadą bez hamulców, a ludzie bawią się w slalom gigant . To wszystko jest za długie, za dużo ognia (wszystko musi wybuchnąć), a auto wywracają się nie wiadomo z jakie go powodu. Poza jednym autem (butelka pod hamulcem) to reszta nawet nie za bardzo hamuje.Zresztą ci z butelką też parę sekund mają ubaw z omijania przeszkód .Co do bali drewna - wyglądają jakby same leciały w auta. Dlaczego? Bo one faktycznie w nie lecą - a jak ktoś nie wierzy to niech zobaczy powtórki i niech zwróci uwagę w którą stronę się kręcą. Drewno to również nie guma nie podskakuje ot tak sobie. Nie zatrzymuje się również w miejscu tylko albo szura sobie albo się toczy. Ludzie też zazwyczaj najpierw hamują a ci z filmu nie wiem jakim cudem dostali prawko z takim refleksem. Jeszcze te sportowe autko, które jakimś cudem przejechało "karambol" (tak na oko to chyba z 200-300m) prawie wyhamowało, następnie nagle cudem przyspieszyło, aby wjechać w bak paliwa, który eksploduje niczym kilko C4 (zwłaszcza, że ciężarówki są na ciężko palną ropę). No i ten gwóźdź do trumny - sorry - wiadro gwoździ, czyli ciężarówka która nawet nie hamuje - a co tam. Rozjeżdża 3 auta.

Jedynka była fajna - dobry pomysł itd. Ale reszta to już po prostu przesada. Już nie mają co wymyślać to dają coraz głupsze śmierci.W szóstej części pewnie kserokopiarka wypuści kartkę, którą porwie wentylator biurowy a kierując prosto na nieszczęśnika ucinając mu głowę. Człowiek to kilkadziesiąt kilko mięsa i kości i byle co nie potrafi z niego zrobić papki, a tym bardziej kawałek grubego drutu z dwoma kawałkami drewna nie przetnie człowieka na pół. Ja wiem - musi być krew itd. ale żeby miało jakikolwiek sens.

ocenił(a) film na 3
esese

tak, otóż to. popieram w 100%.

można jeszcze dodać, że skoro tamci się zatrzymali na autostradzie i nie zgineli dzieki przeczuciu, wtedy inni pojechali 1wsi i zgineli za nich, dzieki czemu smierc i tak zabila, ale inne ofiary, te, ktore nie powinny byly ginac, wiec plan smierci poszedl na marne i musiala stworzyc nowy, co oznacza, ze nie powinna ich scigac.

ten film to badziewie jednym slowem : )

ocenił(a) film na 3
Astral_the_Shadow_Prayer

"wstydźcie się wszyscy, którzy dali temu filmowi ocenę wyższą niż 1."

ziomek ale sam oceniłeś 3/10

lol

ocenił(a) film na 3
mk34

wiem, wstyd mi za siebie ; D

ale czytaj wszystkie komentarze na przyszlosc. napisalem dlaczego zmienilem ocene ; ]

ocenił(a) film na 3
Astral_the_Shadow_Prayer

a tak swoją drogą pasuje do ciebie ten avatar, masz taki ból dupy jak Cartman gdy go coś wkurza hehe

a tak na prawdę to moim zdaniem masz dobry gust co do filmów patrząc po twoich ocenach, co do Oszukać Przeznaczenie to się poniekąd z tobą zgodzę, że to słaby film ale też nie przesadzaj że aż takie dno, bo jest sporo gorszych filmów.

ocenił(a) film na 3
mk34

ano jest, racja, dlatego zmieniłem ocenę na wyższą.

filmy na 1 to filmy typu megapiranha, albo Jason X : P

a co do cartmana to racja ; D może i mam.
pewnie gdy tak wrzucałem na sagę, wyobrażałeś sobie mnie jako cartmana, gry tamten drze mordę :)
http://4.bp.blogspot.com/_Nf5E949mk8c/TUiqvpAX31I/AAAAAAAAA0Y/Qc8CkvMGtYk/s1600/ cartman_angry.jpg

^^ ale chyba aż tak mnie nie poniosło : P

Astral_the_Shadow_Prayer

astral-popieram i podpisuje sie pod tym prawa i lewa ręką, obejrzałem dzis numer 2 tego wspaniałęgo dzieła,poziom rynsztokowy, zenada i szkoda czasu na takie bzdety,a juz spadająca tafla szkła na małolata-uuuuuuuuuuuuuuuuuu zaszokowała mnie hehe, kurcze widziałem wiele smierci i tupów z racji uprawianego zawodu, powiem tak , nawet człowiek pod płyta żeranską co sie urwała z liny i spadła mu na łeb, wygladał normalnie,normalnie jak na trupa a nie jak wiaderko pomyj wylane na asfalt,rozumie ze ten film miał przyciagnąc jak najwieksza rzeszą ludków do kin ,ale na miłosc boska troche wiecej realizmu,reasumujac powiem tak racja jak i gust jest jak doopa i kazdy ma swoja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones