PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 375
ocen
6,4 10 1 116375
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

Powiem krótko

ocenił(a) film na 7

Druga część zdecydowanie lepsza od pierwszej :) ostatnia scena troche walnięta

ocenił(a) film na 8
zubomir

o tak, zdecydowanie się podpisuję. Druga jest o niebo lepsza od pierwszej - dużo więcej akcji, bardziej rozgarnięte. ALE....w tej części było, że Alex zginął trzy miesiące po wybuchu samolotu, a w pierwszej części, po pół roku od katastrofy siedzieli jeszcze w Paryżu w kawiarni... dziwne.

ocenił(a) film na 7
blue_essa

obejrzałaś 2 to teraz czas na 3 powiem Ci że część Trzecia będzie jeszcze lepsza i będzie w niej coś ciekawego coś czego nie było w dwóch pierwszych częściach :)

ocenił(a) film na 8
zubomir

obejrzałam.. możesz mi powiedzieć, co takiego ciekawego było w tej 3 bo ja nic nie znalazłam :D poza jako-taką końcówką. "Dwójka" zdecydowanie lepsza. 3 cz. bez ładu i składu

ocenił(a) film na 7
blue_essa

mi sie podobało przepowiadanie przyszłości ze zdjęć aparatu jak dla mnie było to dosyć ciekawe :) rozwiązywanie zagadek po przez wróżenie z fotek hehe. Skoro trzecia część nie bardzo przypadła Tobie do gustu to nie wiem czy czwarta zrobi na Tobie wrażenie ale nie zniechęcam :) jak coś to obejrzyć też piątą i opowiedz mi jak sie prezentowała bo nigdzie nie moge jej znaleść hehe:)

ocenił(a) film na 8
zubomir

niedługo się zabiorę, to napiszę ;d

ocenił(a) film na 7
blue_essa

ok więc czekam :)

ocenił(a) film na 8
zubomir

4-ka ciekawsza niż 3-ka, tylko nie wiem czy minimalnie lepsza czy gorsza od dwójki. Chyba jednak lepsza. Zwłaszcza zakończenie. Minus - wg mnie - dla całej serii to wszechobecna makabreska. Wszędzie krew i fruwające ludzkie części.

ocenił(a) film na 7
blue_essa

Krew i latające flaki to w amerykańskich horrorach norma. Reżyserzy za dużo ćpają :)

ocenił(a) film na 8
zubomir

obawiam się, że to tylko trik mający przyciągnąć uwagę masowej (*patrz: prostej jak budowa cepa) publiczności...

ocenił(a) film na 7
blue_essa

Pewnie tak tam gdzie krew i rozbite głowy tam duże tłumy :)

użytkownik usunięty
blue_essa

Blue_essa "obejrzałam.. możesz mi powiedzieć, co takiego ciekawego było w tej 3 bo ja nic nie znalazłam "

Koledze zapewne chodziło o to, że po raz pierwszy głowny bohater ma dwie wizje wypadków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones