PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 407
ocen
6,4 10 1 116407
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

Film jeszcze wieksza klapa niz czesc pierwsza. Kupa smiechu i zalosnego aktorstwa. Ale czego mozna sie spodziewac po typowo amerykanskim gowienku ?

ocenił(a) film na 7
Durden

Trzeba było zostać w domu.
Skoro tak Ci sie nie podobała pierwsza część to po co w ogóle poszedłeś na drugą? Tylko po to, żeby sobie ponarzekać?

fiamma

hmmm
I moze jeszcze mialbym tego nie ogladac ? Do kina trzeba wiedziec na co pojsc, na pewno nie beda to takie szmirki jak Oszukac Przeznaczenie, czy Statek Widmo itd. Wystarczy mi komp z dobrym naglosnieniem, i mam kino domowe. A narzekac owszem bede, juz nawet nie narzekac a mieszac z blotem :)

ocenił(a) film na 7
Durden

To w takim razie nie lepiej było obejrzeć jakiś ambitniejszy film?
Nie szkoda Ci było czasu na oglądanie takiej szmiry? Zresztą skoro było takie beznadziejne, to zawsze mogłeś wyłączyć komputer i przestać oglądać. Nikt nie kazał Ci się tak męczyć przed ekranem...

fiamma

nie powiedzialem...
...ze sie mecze. A ogladam bo nikt mi potem nie zarzuci "nie ogladales wiec sie nie odzywaj". A tak ogladalem, wiec moge albo film zjechac, albo nie.

użytkownik usunięty
Durden

???
Po prostu nie rozumiem dlaczego ogladasz jakis film, który dla Ciebie jest "gównem"... Tym bardziej, że ogladales pierwsza czesc i byla dla Ciebie beznadziejna, wiec po drugiej raczej niczego dobrego tez nie mogles sie spodziewac. Ale skoro robisz to tylko po to, zeby nikt Ci potem nie mogl niczego zarzucic to ok. Nie bede sie wiecej czepiala.

nie uwazam...
...ze sie czepiasz, po prostu mozesz wyrazic swoje zdanie na dany temat jak i ja :) nie mam Ci tego za zle. Ogladac filmy mozna wszystkie i te z gory skazane na kichy i nie, i to od nas zalezy jak je ocenimy :) I jak ktos kiedys powiedzial..o gustach sie nie dyskutuje. Pozdrawiam :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones