PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 375
ocen
6,4 10 1 116375
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

jak samochod glownej bohaterki mogl uderzyc w te balle drewna skoro na samym koncu
ten sam tir w nich uderza, kompletny bezsens, widocznie te bale byly magiczne i pofrunely
5km do przodu

mrlukasz2112

Zgadzam się, mi ta scena wydała się od razu tak debilna, że po niej cały film był już u mnie skreślony i ogólnie uważam go za zdecydowanie najsłabszą część. Nie wiem jak twórcy filmu mogli pozwolić na taki głupi błąd logiczny. W wizji, po wjeździe na autostradę przez jakieś 5-10 minut (nie pamiętam dokładnie ile, bo film oglądałem dawno temu) jest pokazane jak bohaterowie jadą i robią w tym czasie różne rzeczy. Ważne że zajęło to trochę czasu i przejechali przez ten czas z kilka kilometrów. Tymczasem w wersji po wizji, zaraz po tym jak nie wjechali na autostradę zdarzył się ten sam karambol, czyli co najmniej kilka minut i kilometrów wcześniej...

mrlukasz2112

Po pierwsze to oglądnij dokładnie film . Na końcu to uderza w nią inna ciężarówka która wiezie samochody na lawecie i nadjeżdża z naprzeciwka .

mrlukasz2112

dokładnie pomyliły Ci się ciężarówki...ale wypadek z wizji z tym realnym później ma jednak jakieś niedociągnięcia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones